Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 62 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 66 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/modules/show.full.php on line 338 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 80 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 321 مصاحبه فریدون جیرانی در خصوص برنامه هفت » فیلم,کلیپ,آهنگ,ترول,اس ام اس,جوک,یوزر پسورد نود 32,کد آهنگ پیشواز ایرانسل,شصت و نهی

 1. 69e.nod32
 2. 69e.animals

به شصت و نهی خوش آمدید...

69e مأموریت دارد تا به کمک خداوند قدرتمند و مهربان بهترین سرگرمی های جهان را برای شما در این سایت مهیا کند .

فیلم,کلیپ,آهنگ,ترول,اس ام اس,جوک,یوزر پسورد نود 32,کد آهنگ پیشواز ایرانسل,شصت و نهی » دانلود فیلم ایرانی » مصاحبه فریدون جیرانی در خصوص برنامه هفت

مصاحبه فریدون جیرانی در خصوص برنامه هفت. 1632.27 آذر 1391

fereydoun jeyrani interview last name of the program, seven
ناگفته‌های فریدون جیرانی از «هفت»، اشتباه‌هاتش، حاشیه‌ها و پشت پرده‌ برنامه‌اش

اکثر مجریانی که به یکباره از برنامه‌های تلویزیون کنار گذاشته می‌شوند، ترجیح می‌دهند تا مدت‌ها خاطرات‌شان از آن برنامه و دلایل کنار گذاشته شدن‌شان را رسانه‌ای نکنند؛ فریدون جیرانی هم یکی از این افراد بود که خودش تهیه‌کنندگی برنامه «هفت» را هم برعهده داشت اما به یکباره و با بالاگرفتن چند اعتراض و انتشار یکی دو نامه از این برنامه کنار گذاشته شد.

جیرانی تاکنون جز در چند مورد کوتاه درباره تنها برنامه سینمایی چند سال اخیر تلویزیون صحبت نکرده است اما این‌بار در گفت‌وگو با ما، ترجیح داده بخشی از دلایل جدایی‌اش از برنامه «هفت» را بازگو کند و در کنار آن به پرسش‌هایی درباره برخی حواشی‌اش مانند اعمال نظر مدیران سازمان صدا و سیما در برنامه، گزارش فریماه فرجامی، رابطه‌اش با مسعود فراستی، عصبانی شدنش روی آنتن زنده در یکی از برنامه‌ها و البته درباره بازگشت مجددش به تلویزیون صحبت کند.به نقل از ایسنا، آقای جیرانی! شما الان «من مادر هستم» را در حال اکران دارید و طبیعتا برنامه «هفت»، نقدی را به این فیلم اختصاص می‌دهد. به عنوان کارگردان فیلم، طبق روالی که خودتان گذاشته‌اید، در برنامه شرکت خواهید کرد؟

فریدون جیرانی: هنوز برای شرکت در «هفت» به من زنگ نزده‌اند. من آخرین باری که آقای گبرلو را دیدم ماه رمضان در مهمانی انجمن سینمای دفاع مقدس بود که ایشان به من گفت «به هفت می‌آیی؟» و من هم چون نمی‌خواستم در مهمانی حرفی بزنم، گفتم که «بله می‌آیم» اما پس از آن خبری نشد. تا اینکه چند وقت قبل آقای گبرلو با من تماس گرفت و گفت که می‌خواهیم درباره بحران سینما صحبت کنیم و من را دعوت کرد که به عنوان کارشناس به برنامه بروم اما گفتم اساسا دیگر علاقه‌ای ندارم درباره هیچ بحرانی حرف بزنم؛ چه برسد به بحران سینما!

برای نقد فیلم خودتان چه؟ به برنامه می‌روید؟

جیرانی: من به شدت آقای ضرغامی (رییس سازمان صدا و سیما) را دوست دارم و برایش احترام قائلم. ایشان در آن دو سالی که اجرای «هفت» بر عهده من بود، خیلی پشت تیم ما ایستاد اما در هر صورت با همه این احوالات با خودم قرار گذاشته‌ام که در هیچ برنامه زنده‌ای شرکت نکنم.

اما چند وقت قبل خبر غیررسمی منتشر شده بود که قرار است برنامه‌ای سینمایی را در یکی از شبکه‌های تلویزیون (به غیر از شبکه سه) روی آنتن ببرید...

جیرانی: قویا این را تکذیب می‌کنم؛ چراکه اصلا هیچ پیشنهادی برای اجرای برنامه زنده درباره سینما در هیچ شبکه‌ای به من داده نشده است. البته اگر هم چنین پیشنهادی بشود با تمام احترام و علاقه‌ام نسبت به آقای ضرغامی، قبول نمی‌کنم.

کمی درباره اتفاقات 7، 8 ماه آخر برنامه که به جدایی‌تان از «هفت» منجر شد، صحبت کنیم. اگر اشتباه نکنم، پیش از آن اتفاقات، اتاق فکر برنامه اختلاف نظرهای جدی با شما و مباحث مطروح در برنامه داشت.

جیرانی: آن اوایل اتاق فکر «هفت» فقط به کلیات وارد می‌شد و به جزییات کاری نداشت و این خود ما بودیم که جزییات برنامه‌ی روی آنتن را مشخص می‌کردیم اما چندی بعد، جرقه اولین مشکلات جدی با اتاق فکر زده شد و آن‌ها در سال اول برنامه «هفت» یک بار تصمیم گرفتند، مجری را عوض کنند اما آقای ضرغامی مانع شد. پس از آن ما دیگر به اتاق فکر نرفتیم و نمایندگانی تعیین شدند که ما فقط با آنها در ارتباط باشیم.

هفته‌هایی، برخی موضوعات یا اظهارنظرها در «هفت» باعث می‌شد شائبه‌هایی درباره دیکته شدن مواردی از سوی اتاق فکر یا رده‌های بالاتر سازمان دهان به دهان بچرخد. مثل اینکه درباره فیلمی نقدِ تندی نشود یا اعمال نظرهایی در دعوت مهمانان به استودیو؟

جیرانی: همانطور که گفتم، اتاق فکر نگرشی کلی به برنامه «هفت» داشت که البته این نگرش کلی هم از سلیقه‌های افراد داخل اتاق نشأت می‌گرفت. واقعا اگر ما می‌خواستیم همه سلیقه‌های اتاق فکر را در برنامه دخالت بدهیم، اصلا نمی‌توانستیم «هفت» را روی آنتن ببریم! در واقع من به عنوان مجری و تهیه‌کننده سعی می‌کردم جاهایی از زیر یکسری حرف‌ها دربروم. البته بعضی وقت‌ها نتوانستم آنچه را که می‌خواهم کامل اجرا کنم اما تمام سعی‌ام را کردم. ولی باید اینجا این پرانتز را باز کنم که اتاق فکر پیشنهاداتش کلی بود و هیچ وقت پیشنهاد جزئی درباره‌ی اینکه فلان کار بشود، نداد. پیشنهاداتی که بعضی وقت‌ها می‌شد، درباره‌ی این بود که این کار نشود؛ مثلا ما می‌خواستیم درباره‌ی خانه سینما و اتحادیه تهیه‌کنندگان جدید، میزگرد بگذاریم، که مخالفت شد.

آیا اتفاق افتاده بود که مدیران رده بالای صدا و سیما با توجه به حساسیت جامعه نسبت به سینما، بگویند این کار را انجام بده یا آن فیلم را نقد نکن و مسائلی از این دست؟

جیرانی: اصلا این طور نبود. نکته مهم برنامه «هفت» در دوسالی که اجرا را برعهده داشتم، این بود که هیچ چیز از بالا به ما دیکته نشد. حتی جالب است بدانید درباره برنامه نقد فیلم «ملک سلیمان» تنها به ما گفتند که هوایش را داشته باشید اما این داشتن هوای فیلم به این معنا نبود که آن را نقد نکنیم. همانطور که دیدید، منتقد برنامه تندترین انتقادها را به «ملک سلیمان» کرد. یا مثلا «عصر روز دهم» یا «شکارچی شنبه» هم جزو فیلم‌هایی هستند که تلویزیون خیلی دوست‌شان دارد اما اگر یادتان باشد اتفاقا این دو فیلم جزو فیلم‌هایی بوده است که منتقد برنامه آنها را تا حدی کوبید.

در واقع بگذارید سوال‌تان را اینگونه پاسخ بدهم؛ دوستان و مدیران صدا و سیما طوری رفتار نمی‌کردند که برای اجرای برنامه و روند آن مشکل ایجاد شود. فقط گاهی حذف می‌کردند. یعنی چه؟ مثلا می‌گفتند فلانی را نیاورید اما اصلا نمی‌گفتند که برای بحث امشب‌تان فلان آقا را دعوت کنید. یا حتی در کل مدت دو سالی که برنامه دست من بود، یک بار هم نگفتند فلان فیلم را نقد کن یا نکن.

با این تفاسیر، فکر می‌کنید برنامه «هفت» با اجرای فریدون جیرانی و آن هم در حالی که رییس صدا و سیما پشت‌تان بود، چگونه به حاشیه کشیده شد؟

جیرانی: این پرسش خیلی مهمی است و پاسخ‌های کاملی می‌طلبد اما به اختصار می‌گویم مشکل اصلی ما این بود که بین دو تفکر مانده بودیم و نمی‌خواستیم به یک سمت گرایش پیدا کنیم؛ دو تفکری که انتظار داشتند به نفع آنها موضع‌گیری روشن داشته باشیم، و همین هم گاهی به ما لطمه می‌زد. یک تفکر که «هفت» را به شکل یک روزنامه زرد می‌خواست تا مسائل سینما به سرعت میان مردم برود، و تفکر دیگری که می‌خواست «هفت» خیلی تخصصی‌تر از این‌ها باشد؛ در حالی که ما ترجیح داده بودیم در میانه‌ی این دو بایستیم.

فکر می‌کنم هر دو این تفکرهایی که گفتید، برنامه را، هم از جهت زرد و عمومی بودن و هم از جهت تخصصی بودن، با «90» مقایسه می‌کردند. چرا «هفت» هیچ وقت نتوانست مثل «90» یک نگاه چالشی به رویدادهای سینمایی داشته باشد؟ یک‌سری می‌گویند این به نگاه حمایتی مدیر سابق شبکه 3 باز می‌گشت که باعث شده بود عادل فردوسی‌پور دستش برای تندترین انتقادها هم باز باشد و یک‌سری دیگر، مسائل سینما و فوتبال را ماهیتا متفاوت می‌دانند.

جیرانی: اول این را تاکید کنم که مدیر شبکه خیلی انسان شریفی بود و من هم ایشان را بسیار دوست دارم اما در هر صورت او اصلا سینما را نمی‌شناخت، پس نمی‌توانست در هیچ جلسه‌ای از آن به صورت تخصصی دفاع کند. در حالی که آقای پورمحمدی در فوتبال تا حدی متخصص است و می‌تواند از بحث‌های مجری «90» دفاع کند.

اما این مشکل برنامه ما نبود. می‌خواهم بگویم ما به عنوان سینماگر و «هفت» به عنوان یک برنامه سینمایی در عرصه‌ای کار می‌کنیم که وابستگی‌های ایدئولوژیک دارد اما آیا شنیده‌اید که فوتبال، پاس ایدئولوژیک،‌ داور ایدئولوژیک یا مثلا شوت ایدئولوژیک داشته باشد؟! خیر. این فرق مهم برنامه «هفت» با نود بود اما کمتر کسی به آن توجه می‌کند.

یک نکته دیگر هم وجود دارد و آن این است که بالاترین انتقاد برنامه «نود» نهایتا به دولت باز می‌گردد. ما هم در «هفت» می‌توانستیم از دولت انتقاد کنیم اما بالاخره در جایی باید می‌گفتیم که مثلا «جدایی نادر از سیمین» فیلم خوبی است. در حالی که خیلی‌ها انتظار دارند شما بر اساس یک رویکرد ایدئولوژیک، مسائل داخل فیلم‌ها را تحلیل کنید و این روند کار ما را سخت می‌کرد.

برنامه شما در طول دو سال اجرای آن، حواشی مختلفی به دنبال داشت. یکی از این حواشی به برنامه‌ای مربوط بود که یک گزارش از فریماه فرجامی پخش شد و روز بعدش خیلی به شما انتقاد کردند که چرا چنین چیزی را در تلویزیون نمایش دادید. واقعا این برنامه چه اتفاقی افتاد؟

جیرانی: در آن برنامه‌ی خاص، بیش از آنکه ما از موضوع بحث ضربه بخوریم، بیشتر از گزارشی ضربه خوردیم که در عنوان آن «کودتا در کانون کارگردانان» آمده بود. واقعا من تا قبل از آنکه داخل استودیو شوم، آن گزارش را ندیده بودم، وگرنه اجازه پخشش را نمی‌دادم و یا حتی می‌گفتم این عنوان باید از روی گزارش برداشته شود. در همان برنامه یکی از اعضای اتحادیه تهیه‌کنندگان هم مهمان ما بود و در واقع آن گزارش به علاوه این مهمان برای برخی سوء تفاهم ایجاد کرد.

مقصودم بیشتر گزارش حال و روز فریماه فرجامی است که اگر اشتباه نکنم خودتان گرفته بودید.

فریدون جیرانی: بله، آن گزارش را خودم گرفته بودم و اتفاقا داغِ داغ به استودیو آوردم. ما ساعت چهار و نیم بعدازظهر از خانه خانم فرجامی بیرون آمدیم و به استودیو رفتیم و دوستان فیلم‌های گرفته شده را تدوین کردند. این کار تا زمان شروع برنامه ادامه داشت. من هم آنقدر مسائل مختلف پیش آمد و کارها گره خورد که وقت نکردم مصاحبه خانم فرجامی را ویراستاری کنم. اگر مصاحبه ویراستاری می‌شد، واقعا آن مشکلی که دوستان می‌گفتند، به وجود نمی‌آمد. فکر می‌کنم در این زمینه اشتباه از من بود.

یکی دیگر از حواشی «هفت»، برنامه‌ی آخری بود که در آن برنامه گویا عوامل پشت دوربین، سوال را با شما چک نکرده بودند و شما هم پس از اولین باری که سوال برنامه پخش شد مبنی بر این‌که شما کدام در عرصه موفق بوده‌اید، کاملا معلوم بود که عصبانی شده‌اید. داستان آن برنامه چه بود؟

جیرانی: سوال برنامه این بود که جیرانی را در کدام پوزیشن می‌پسندید؟ اشتباه دوستان این بود که سوال را با من چک نکردند و در واقع می‌خواستند به نوعی سورپرایزم کنند. واقعا در آن برنامه زنده آنقدر از سوال جا خوردم که نتوانستم خودم را کنترل کنم و عصبانی شدم. معتقدم این بزرگترین اشتباهم در مدت اجرای برنامه «هفت» بود.

درباره مسعود فراستی، خیلی‌ها فکر می‌کردند پس از خروج نه چندان جالب فریدون جیرانی از برنامه «هفت»، او هم به عنوان پای ثابت برنامه جای خود را به فرد دیگری بدهد اما فراستی از همان برنامه اول پس از تغییر شما باز هم به عنوان منتقد ثابت به استودیو می‌رفت.

جیرانی: ببینید من با مسعود فراستی هیچ وقت مشکلی نداشتم و اتفاقا می‌دانستم پس از رفتن من او در برنامه باقی خواهد ماند اما در هر صورت با من تماس گرفت و گفت که پیشنهاد داده‌اند به عنوان منتقد، باز هم به «هفت» بروم و من هم به او با تاکید گفتم که برود. الان هم رابطه‌ام با مسعود فراستی خیلی خوب است و با هم هیچ مشکلی نداریم.

به عنوان پرسش پایانی، با آن نوع کنارگذاشته شدن‌تان، الان جمعه شب‌ها برنامه را می‌بینید؟

جیرانی: بله. کم و بیش می‌بینم.

چطور است؟ فرقی کرده؟

جیرانی: سعی کرده‌ام درباره کیفیت «هفت» در دوره فعلی نظری ندهم و اتفاقات را به دست فراموشی بسپارم.


مطالب مشابه:
 • همیشه پای غم در میان هست
 • مدنا و ترفند هاي صدا و خوانندگي
 • اسیر مد نشوید
 • مصاحبه با یاس درباره زندگی اش جديد
 • علی دایی خنده بازار دانلود
 • تگ ها: مصاحبه فریدون جیرانی, مصاحبه فریدون جیرانی با فریماه فرجامی, فریدون جیرانی و برنامه هفت, فریدون جیرانی موضوعات: دانلود فیلم ایرانی

  دانلود اهنگ ساقیا از ساسی

  دانلود آهنگ جدید امیر تتلو نرگس

  دانلود آهنگ جدید و موزیک زیبای سیاوش قمیشی گلی جان

  توهین امیر تتلو به شادمهر عقیلی که چرا آهنگ عربی را کاور کرد

  دانلود آهنگ جدید مینا از محسن چاوشی

  دانلود آهنگ جدید محسن یگانه باز هم بخند

  کد آهنگ پیشواز همراه اول منتخب هنرمندان به سبک آوای انتظار طوفان

  عکس های جدید و بسیار قشنگ خاطره اسدی بازیگر

  کد اهنگ پیشواز ایرانسل بابک جهانبخش کل آهنگها و آلبوم ها

  کد آهنگ پیشواز ایرانسل ترکی و آذری گلچین شده توسط ایرانسلی ها

  Doodles

  Doodles، تغییرات جالب، شگفت‌انگیز و برخی اوقات خودجوشی هستند که برای یادبود تعطیلات، سالگردها و زندگی هنرمندان پیشگامان و دانشمندان معروف، در شکل ظاهری آرم Google ایجاد می​شوند.

  مشاهده همه sitemap

  February 21, 2018, Wednesday am

  ما را در +Google دنبال کنید

  بازی آنلاین فلش مسابقه ای ماشین سواری حرفه ای رالی

  بازی آنلاین فلش مسابقه ای ماشین سواری حرفه ای رالی

  مصاحبه فریدون جیرانی در خصوص برنامه هفت

  مصاحبه فریدون جیرانی در خصوص برنامه هفت

  شاهین نجفی در آغوش گونتر والراف عکس

  شاهین نجفی در آغوش گونتر والراف عکس

  قرص لاغري اسليمينگ

  قرص لاغري اسليمينگ

  آذرشهر نقشه عکس

  آذرشهر نقشه عکس

  عکس هاي جدید گلشیفته فراهانی 2013 در فرانسه

  عکس هاي جدید گلشیفته فراهانی 2013 در فرانسه

  سیگار پشت سیگار هی سیگار پشت سیگار مضرات سیگار کشیدن

  سیگار پشت سیگار هی سیگار پشت سیگار مضرات سیگار کشیدن

  دختر نوجوان ایرانی چه فكر ميكند و در ذهن فكر دختران نوجوان چه می گذرد عكس

  دختر نوجوان ایرانی چه فكر ميكند و در ذهن فكر دختران نوجوان چه می گذرد عكس

  خبر ماجرای شلیک به احمدی‌‌ نژاد در امریکا چه بود

  خبر ماجرای شلیک به احمدی‌‌ نژاد در امریکا چه بود

  مسابقه جديد كليد از شبكه سه در نوروز 92 حسین فردرو

  مسابقه جديد كليد از شبكه سه در نوروز 92 حسین فردرو

  داستان کوتاه عاشقانه زیبای قهوه شور پسر دختر

  داستان کوتاه عاشقانه زیبای قهوه شور پسر دختر

  دانلود کلیپ خنده دار ایرانی جدید تقلید صدای علی دایی توسط مجری

  دانلود کلیپ خنده دار ایرانی جدید تقلید صدای علی دایی توسط مجری

  آتش گرفتن هواپیمای ایرانی در فرودگاه دمشق

  آتش گرفتن هواپیمای ایرانی در فرودگاه دمشق

  شایعه مرگ گلشیفته فراهانی از زبان بهزاد فراهانی پدر گلشیفته درمورد مرگ گلشیفته

  شایعه مرگ گلشیفته فراهانی از زبان بهزاد فراهانی پدر گلشیفته درمورد مرگ گلشیفته

  تعرفه پخش آگهی در تلویزیون صدا و سیما در سال 92

  تعرفه پخش آگهی در تلویزیون صدا و سیما در سال 92

  سرطان پروستات چیست و علایم و علت سرطان پروستات

  سرطان پروستات چیست و علایم و علت سرطان پروستات

  امید عباسی آتش نشان فداکار عکس

  امید عباسی آتش نشان فداکار عکس

  تمیز و پاك كردن طلا و جواهرات

  تمیز و پاك كردن طلا و جواهرات

  فاطمه رجبی راننده زن کامیون ایران

  فاطمه رجبی راننده زن کامیون ایران

  روابط جنسی عکس و راه هاي افزايش ميل جنسي

  روابط جنسی عکس و راه هاي افزايش ميل جنسي

  مدل موی پسرانه کوتاه جذاب و زیبا 2013 اردیبهشت 92 عکس

  مدل موی پسرانه کوتاه جذاب و زیبا 2013 اردیبهشت 92 عکس

  دانلود فیلم فرزندان بشر

  دانلود فیلم فرزندان بشر

  تحقیق درباره ی ساختمان بدن انسان

  تحقیق درباره ی ساختمان بدن انسان

  دانلود فيلم مارس حمله می‌کند

  دانلود فيلم مارس حمله می‌کند

  امام علی و دنیا و حديث

  امام علی و دنیا و حديث

  پيشگيري و درمان سنگ کلیه

  پيشگيري و درمان سنگ کلیه

  در حین ورزش و بعد از ورزش چه بنوشم بهترین نوشیدنی در هنگام ورزش

  در حین ورزش و بعد از ورزش چه بنوشم بهترین نوشیدنی در هنگام ورزش

  ژن foxo

  ژن foxo

  دانلود آهنگ جدید تیتراژ مجموعه سریال پروانه با کارگردانی جلیل سامان

  دانلود آهنگ جدید تیتراژ مجموعه سریال پروانه با کارگردانی جلیل سامان

  اختلال در تلفن ثابت مشترکان تهرانی

  اختلال در تلفن ثابت مشترکان تهرانی

  شایعه لیلا اوتادی و عکس العمل لیلا اوتادی بازیگر

  شایعه لیلا اوتادی و عکس العمل لیلا اوتادی بازیگر

  اس ام اس روز مادر جدید 92 اردیبهشت 92

  اس ام اس روز مادر جدید 92 اردیبهشت 92

  سامانتا تاجیک بیوگرافی و عکس های جدید سامانتا تاجیک مدل و مانکن ایرانی

  سامانتا تاجیک بیوگرافی و عکس های جدید سامانتا تاجیک مدل و مانکن ایرانی

  خريد اينترنتي لباس مردانه مدل جديد و تي شرت مردانه

  خريد اينترنتي لباس مردانه مدل جديد و تي شرت مردانه

  دانلود فيلم من افسانه هستم

  دانلود فيلم من افسانه هستم

  عکس و تصویر جمیله در سریال کوزی گونی

  عکس و تصویر جمیله در سریال کوزی گونی

  خنده بازار نوروز 92 در چه حالي است

  خنده بازار نوروز 92 در چه حالي است

  دانلود آهنگ جدید ابیرام بگذر ازم مثل قدیم ebiram begzar azam

  دانلود آهنگ جدید ابیرام بگذر ازم مثل قدیم ebiram begzar azam

  عکس درشت‌ ترین و بزرگترین پول ایران در سال 1274

  عکس درشت‌ ترین و بزرگترین پول ایران در سال 1274

  من و لبخندم لبخند ميزنم

  من و لبخندم لبخند ميزنم

  نحوه اخذ گرفتن مجوز برای سایت يا وبلاگ با ساماندهی سایت های اینترنتی

  نحوه اخذ گرفتن مجوز برای سایت يا وبلاگ با ساماندهی سایت های اینترنتی

  زن عجيب و غريبی که عمرش را خوابیده زندگی کرد

  زن عجيب و غريبی که عمرش را خوابیده زندگی کرد

  دانلود آهنگ جدید سعید شهروز تیتراژ برنامه شهر باران ویژه برنامه افطار رمضان 92

  دانلود آهنگ جدید سعید شهروز تیتراژ برنامه شهر باران ویژه برنامه افطار رمضان 92

  خرید اینترنتی گیره کوچک کننده بینی نوزآپ جدید

  خرید اینترنتی گیره کوچک کننده بینی نوزآپ جدید

  دهکده آبی پارس در کرج ویژه بانوان و آقایان زمان پذیرش جدید

  دهکده آبی پارس در کرج ویژه بانوان و آقایان زمان پذیرش جدید

  اس ام اس هاي جديد بوسه عاشقانه 92

  اس ام اس هاي جديد بوسه عاشقانه 92

  دانلود فيلم حریم سلطان قسمت اخر

  دانلود فيلم حریم سلطان قسمت اخر

  افسردگی را افسرده کنید

  افسردگی را افسرده کنید

  صدای کودکی من شبیه الان من نیست

  صدای کودکی من شبیه الان من نیست

  حذف شدن گزينه چت روم هاي ياهو مسنجر

  حذف شدن گزينه چت روم هاي ياهو مسنجر

  داماد سرخانه یا داماد سرخونه

  داماد سرخانه یا داماد سرخونه

  گناه چیست ؟

  گناه چیست ؟

  وي پي ان VPN قانونی چیست

  وي پي ان VPN قانونی چیست

  خرید اینترنتی شامپو رفع سفیدی موی سر دائمي برای رنگ کردن مو سفیدتان

  خرید اینترنتی شامپو رفع سفیدی موی سر دائمي برای رنگ کردن مو سفیدتان

  سارا بهرامی بازیگر در نقش پروانه در سریال پروانه

  سارا بهرامی بازیگر در نقش پروانه در سریال پروانه

  درباره بازگشت رکود منطقه یورو

  درباره بازگشت رکود منطقه یورو

  عکس ساز های اعجاب انگیز آمریکایی

  عکس ساز های اعجاب انگیز آمریکایی

  تست حافظه کوتاه مدت خرید اینترنتی

  تست حافظه کوتاه مدت خرید اینترنتی

  دانلود فيلم اينجا آخر دنياست

  دانلود فيلم اينجا آخر دنياست

  مورچه به حضرت سلیمان چه گفت

  مورچه به حضرت سلیمان چه گفت

  دانلود فيلم من و زیبا

  دانلود فيلم من و زیبا

  علت سوختن سیم کارت ها

  علت سوختن سیم کارت ها

  جعفری سبزی

  جعفری سبزی

  عکس ايلونا رويس پیر ترین و با نمک ترین مانکن دنیا

  عکس ايلونا رويس پیر ترین و با نمک ترین مانکن دنیا

  فناوری برای تأثیر اجتماعی

  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: star0028@