Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 62 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 66 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/modules/show.full.php on line 338 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 80 Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/sanjamus/domains/69e.ir/public_html/engine/classes/templates.class.php on line 321 بیانات جديد رهبر انقلاب اسلامی خامنه ای درباره اسرائيل نوروز 92 » فیلم,کلیپ,آهنگ,ترول,اس ام اس,جوک,یوزر پسورد نود 32,کد آهنگ پیشواز ایرانسل,شصت و نهی

 1. 69e.nod32
 2. 69e.animals

به شصت و نهی خوش آمدید...

69e مأموریت دارد تا به کمک خداوند قدرتمند و مهربان بهترین سرگرمی های جهان را برای شما در این سایت مهیا کند .

فیلم,کلیپ,آهنگ,ترول,اس ام اس,جوک,یوزر پسورد نود 32,کد آهنگ پیشواز ایرانسل,شصت و نهی » سرگرمی - عمومی » بیانات جديد رهبر انقلاب اسلامی خامنه ای درباره اسرائيل نوروز 92

بیانات جديد رهبر انقلاب اسلامی خامنه ای درباره اسرائيل نوروز 92. 2212.1 فروردین 1392

به گزارش ایسنا،حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در بیانات‌شان در اولین روز سال جدید در رواق امام خمینی حرم مطهر رضوی با تبریک سال نو فرمودند که درباره مسائل جاری و مهم کشور سخن خواهند گفت.
ایشان همچنین خاطرنشان کردند که توفیقی در عید نوروز حاصل شده است که در کنار شادی‌ها و زیبایی‌های طبیعت نوروز، هر ساله فرصتی در چنین روزی به ما دست می‌دهد که در جمع شما مردم به مسائل کشور و ارزیابی وضع کنونی و نگاه به گذشته و آینده خود بپردازیم.
مقام معظم رهبری تاکید کردند: در این ارزیابی وضع دخل و خرج یک ساله خود در ابعاد کلان ملی با نگاه اجمالی را بررسی و محاسبه می‌کنیم. این محاسبه ملی کار پراهمیت و ارزشمندی است. آن‌چه بر ما گذشت را محاسبه می‌کنیم و در آینده بهره می‌بریم.
ایشان همچنین با تاکید بر این‌که «ما ملت ایران فقط برای خودمان نیستیم» اظهار کردند: کسان دیگری هستند که کار ما را مورد مطالعه و قضاوت قرار می‌دهند. ملت‌ها و کسانی هستند که از تجربه‌های ما استفاده می‌کنند. برخی دیگر هستند که به مطالعه اوضاع ملت ایران اشتغال دارند و از پیشرفت‌ها و وضعیت ما خرسند می‌شوند. از پیروزی‌های ما خشنود و از تلخ‌کامی ما، تلخ‌کام می‌شوند.


رهبر معظم انقلاب تاکید کردند وقتی به اوضاع کشور و ملت‌مان نگاه می‌کنم، یک میدان عظیم پرچالشی را مشاهده می‌کنم که ملت ایران در این میدان به رغم دشمنی‌ها، سربلند و پیروز ظاهر شده است.

رهبر معظم انقلاب اسلامی ادامه دادند: کسان دیگری در دنیا هستند که کار ما را زیر ذره‌بین دارند و مطالعه می‌کنند. آن‌ها برعکس از لغزش‌های ما خوشحال می‌شوند و از موفقیت‌های ما احساس دلتنگی می‌کنند. آن‌ها بدخواه ملت ایران هستند. این‌ها عمدتا کسانی هستند که در طول سالیان متمادی همه چیز کشور در اختیار آ‌ن‌ها بوده و بر همه امور کشورمان مسلط بوده‌اند. انقلاب دست آن‌ها را کوتاه کرده است. آن‌ها با انقلاب و نظام انقلابی ما دشمن هستند.


ایشان تاکید کردند: ما به عملکرد و برنامه گذشته و آینده‌مان نگاه می‌کنیم. باید نگاه واقع‌بینانه و ارزیابی درست باشد. برخی از مردم ما وقتی به اوضاع کشور نگاه می‌کنند، فقط ضعف‌ها را می‌بینند. گرانی، افت تولید برخی از واحدهای تولیدی و فشارهای دشمن را می‌بینند. فقط مشکلات را مشاهده می‌کنند. این نگاه، نگاه ناحقی است.
مقام معظم رهبری ادامه دادند: من نگاه متفاوتی دارم. وقتی به اوضاع کشور و ملت‌مان نگاه می‌کنم، یک میدان عظیم پرچالش را مشاهده می‌کنم که ملت ایران در میدان به رغم دشمنی‌ها، سربلند و پیروز ظاهر شده است.
به گزارش ایسنا، رهبر انقلاب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این‌که «در مجموع تلخی‌ها و تلخ‌کامی‌هایی وجود دارد» در عین حال خاطرنشان کردند: اما کسانی از قدرتمندان مادی دنیا هستند که تلاش می‌کنند ملت ایران را فلج کنند و این را به زبان هم می‌آورند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: دستاوردهای بزرگ این ملت نشان‌دهنده ظرفیت‌ها و قدرت و توانایی این ملت بزرگ است. وقتی انسان به این صحنه هم‌آوردی نگاه می‌کند، مشاهده می‌کند که یک قهرمان در این میدان پیروز است و آن قهرمان در این صحنه عظیم، ملت ایران است. هر کس این صحنه را به درستی ببیند، به ملت ایران آفرین می‌گوید، همان‌طور که صداهای آفرین هوشمندان و نکته‌بینان جهان را امروز می‌شنویم.
ایشان اظهار کردند: تنها نگاه به ضعف‌ها، غلط است. باید دید که مجموعه تلاش‌ها چگونه انجام می‌شود و به کجا می‌انجامد. با این نگاه باید به ایران و ایرانی آفرین گفت.
ایشان هم‌چنین یادآور شدند: برخی از پیشرفت ایران ناراحت می‌شوند و در این زمینه دو کار عمده در برنامه‌ آن‌هاست؛ اول این‌که تا آن‌جا که می‌توانند مانع‌تراشی کنند که ملت ایران نتواند رشد کند. با تحریم و مشغول کردن مدیران و جوانان به کارهای درجه دو در راستای مانع شدن عملی می‌کوشند و اقدام دیگر آن‌ها این است که در تبلیغات خودشان پیشرفت‌ها را انکار کنند. یک شبکه تبلیغاتی عظیم با هزاران رسانه از انواع مختلف در دنیا مشغول است که اثبات کنند در ایران پیشرفتی صورت نمی‌گیرد و پیروزی ملت را انکار کنند. ضعف‌ها را بزرگ و قوت‌ها را پنهان کنند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به نطق رییس‌جمهور آمریکا، گفت: رییس‌جمهوری آمریکا در نطق رسمی خود از مشکلات اقتصادی ایران حرف می‌زند. مثل این‌که از پیروزی‌های خود صحبت می‌کند و به قوت‌های این ملت و پیروزی‌های بزرگ آن اشاره نمی‌کند. همچنان که در 30 سال گذشته اشاره نکرده است.
به گزارش ایسنا، مقام معظم رهبری در بخش دیگری از سخنان خود در مشهد مقدس با بیان این‌که «سال 91 یکی از سال‌های بسیار پرکار برای دشمنان ما بود» گفت: دشمنان ما گفتند می‌خواهند ملت ایران را با تحریم‌ها فلج کنند. اگر جمهوری اسلامی سرپا، با نشاط و رو به پیشرفت باشد، آن‌ها در دنیا بی‌آبرو می‌شوند؛ لذا باید اگر می‌توانند نگذارند و اگر کار از دست‌شان خارج شد، در تبلیغات طور دیگری منعکس و وانمود کنند.
ایشان خاطرنشان کردند: دشمنان دو کار را انجام داده‌اند؛ ممانعت عملی با تهدید، فشار، تحریم و امثال آن و با تلاش تبلیغاتی برای کوچک نشان دادن نقطه‌های قوت و بزرگ نشان دادن نقطه‌های ضعف.
ایشان فرمودند: امروز 34 سال است که هرگاه نام دشمن برده می‌شود، ذهن ملت ایران متوجه دولت آمریکا می‌شود. خوب است دولتمردان آمریکا توجه کنند و بفهمند که ملت ایران در طول سی و چند سال چیزهایی دیده‌اند و مراحلی را گذرانده‌اند که تا می‌گویند دشمن، ذهن آن‌ها متوجه آمریکا می‌شود. برای دولتی که می‌خواهد در دنیا با آبرو زندگی کند، این مساله قابل توجه و دقت است.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: مرکز توطئه و اساس دشمنی، آمریکا است. البته دشمن‌های دیگری هستند که آن‌ها را در ردیف اول حساب نمی‌کنیم. دشمن صهیونیستی هم است، منتهی رژیم صهیونیستی در قواره و اندازه‌ای نیست که در صف دشمنان ملت ایران به چشم آید.
ایشان تاکید کردند: سرمداران اسرائیل گاهی ایران را تهدید می‌کنند اما به نظر می‌دانند که اگر غلطی بکنند جمهوری اسلامی، تل آویو و حیفا را با خاک یکسان خواهد کرد.
ایشان ادامه دادند: دولت انگلیس خبیث هم با ملت ایران دشمنی می‌کند. این هم یکی از دشمنان سنتی و قدیمی ملت ایران است. منتهی دولت انگلیس نقش مکمل آمریکا را در میدان بازی می‌کند. خود دولت انگلیس استقلالی ندارد که او را به عنوان دشمن مستقل حساب کنیم.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: برخی دولت‌های دیگر هم دشمنی‌ها دارند. مسوولان دولت فرانسه هم در چند سال اخیر دشمنی‌های آشکار با ملت ایران کردند که این یک ناهوشمندی از سوی دولتمردان فرانسه است.
ایشان افزودند: ما با دولت و کشور فرانسه مشکلی نداشتیم، نه در طول تاریخ، نه در دوران حاضر. اما سیاست غلط از زمان ساراکوزی که دولت امروز فرانسه همان راه را می‌رود، دشمنی با ملت ایران است. کار غلط، غیر مدبرانه و ناهوشمندانه‌ای است.
به گزارش ایسنا، رهبر معظم انقلاب در ادامه بیانات‌شان در مشهد مقدس اظهار کردند: آمریکا از جامعه جهانی حرف می‌زند که چند کشور هستند که در راس آن‌ها آمریکا، رژیم صهیونیستی، انگلیس و برخی دولت‌های خرده‌ریز دیگر هستند. جامعه جهانی به دنبال دشمنی با ایران نیست.
ایشان با اشاره به تحریم‌های اعمال شده علیه ایران خاطرنشان کردند: از اوایل سال 91 آمریکا برنامه جدید خود را شروع کرده است و با این‌که بارها اظهار دوستی با ما کرده است و نامه‌هایی فرستاده و یا گاهی در رسانه‌ها با ملت ایران اظهار دوستی کرده است، اما برخلاف آن در عمل سخت‌گیری‌هایی کرده و تحریم‌های شدیدی گذاشته‌اند.
ایشان اظهار کردند: نفت، بانک و مبادلات بانکی و پولی ما را محدود کرده‌اند. مخالفت و عناد می‌ورزند و توقع دارند که ما این عناد را نفهمیم و این همان سیاستی است که از اواخر دوران بوش آغاز شده و تا حالا هم ادامه دارد. این همان پنجه چدنی در زیر دستکش مخملی است که من چند سال پیش هم در همین سخنرانی نوروزی در جوار مرقد امام هشتم به آن اشاره کرده بودم که مراقب باشید دستکش مخملی روی پنجه چدنی کشیده‌اند و می‌خواهند تظاهر به دوستی کنند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای ادامه دادند: آمریکایی‌ها برای این‌که ارتباط و اتصال اقتصادی ما را محدود کنند، مامور ویژه گذاشتند تا ارتباطات مربوط به نفت ما را قطع کنند و حتی شرکت‌ها را برای ارتباط با ما جریمه کنند. انتظار داشتند ایران در مقابل این کارها دست از فعالیت‌های رشدیابنده علمی خود بردارد و تسلیم زورگویی‌های آمریکا شود.
ایشان با بیان این‌که «تحریم‌ها تاثیرگذار بوده است» در عین حال خاطرنشان کردند: چند ماه پیش وقتی من به این مساله اشاره کردم، آن‌ها خوشحال شدند و گفتند که فلانی اعتراف کرده است که تحریم‌ها بی‌اثر نبوده است، بله تحریم‌ها اثرگذار بوده است. این هم اشکال اساسی در خود ماست که اقتصاد ما وابسته به نفت است. دولت‌ها باید این را در برنامه خود می‌گنجاندند. 17 – 18 سال پیش من به آقایانی که بر سر کار بودند، گفتم که باید کاری کنید که بتوانیم هر وقت که اراده کردیم، در چاه‌های نفت را ببندیم، اما آن آقایان که به زعم خودشان تکنوکرات هم بودند، گفتند مگر می‌شود چنین کرد.
ایشان ادامه دادند: بله؛ تحریم‌ها اثرگذار بوده است، منتهی نه آن اثری که تحریم‌کنندگان به دنبال آن بودند. آن‌ها سعی کردند در عرصه سیاسی نیز ایران اسلامی را منزوی کنند و نگذارند سیاست‌گذاری منطقه‌ای، جهانی و سیاست داخلی کشور خودمان را اعمال کنیم، اما این طرح با شکست کامل روبرو شد.
به گزارش ایسنا، رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه سخنان خود فرمودند: دشمنان در زمینه سیاست داخلی هدف‌شان از تحریم‌ها این بود که ملت را در راه خود را سرد کنند. بین ملت ایران و نظام اسلامی جدایی بیندازند و مردم را دلسرد و ناامید کنند.
ایشان فرمودند: مردم در روز 22 بهمن با حضور متراکم خود احساسات‌شان را نسبت به اسلام و نظام اسلامی ابراز کردند و مشت محکمی بر دهان آن‌ها زدند.
ایشان ادامه دادند: دشمن در عرصه امنیتی تلاش کرد، امنیت کشور را برهم زند که ناموفق شدند.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای خاطرنشان کردند: در زمینه سیاسی در منطقه قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی ایران را یک بار دیگر تجربه کردند. در مسائل منطقه‌ای کار به جایی رسید که اعتراف را اقرار کردند که بدون حضور به رای ایران، مساله مهم و مشکل بزرگی در منطقه حل نمی‌شود.
ایشان ادامه داد: در قضیه حمله رژیم صهیونیستی به غزه، حضور قدرتمند جمهوری اسلامی در پشت صحنه موجب شد که خودشان اعتراف کردند که در مقابل مبارزان فلسطینی شکست خوردند، گفتند و اصرار کردند که اگر حضور جمهوری اسلامی نبود و قدرت‌نمایی جمهوری اسلامی نبود، مبارزان فلسطینی نمی‌توانستند در مقابل اسرائیل مقاومت کنند، چه برسد به این‌که اسرائیل را به زانو درآورند.
رهبر معظم انقلاب فرمودند: گفتیم که تحریم‌ها و تلاش‌های آن‌ها بی‌اثر نبود، بله بی‌اثر نبود. اما در کنار اثر منفی، اثر مثبت بزرگی داشت. تحریم‌ها موجب شد نیروهای درونی ملت ایران و ظرفیت عظیم ملت ایران فعال شود، استعدادها بروز پیدا کند و کارهای عظیمی تحقق پیدا کند. به برکت تحریم، به کارهای بزرگی دست پیدا کردیم. اگر تحریم نبود، به توفیقات دست پیدا نمی‌کردیم.
ایشان ادامه دادند: پیشرفت در سال 91 در مقایسه با سال‌های قبل به قدری است که سال 91 از این نظر برجسته است. در زمینه راه، انرژی، کشف جدید منابع نفتی و اورانیوم، ایجاد و توسعه نیروگاه، پالایشگاه و ده‌ها کار صنعتی بزرگ پیشرفت داشته‌ایم که‌ این پیشرفت‌ها زیرساخت اقتصادی آینده می‌شوند. اگر این زیرساخت‌ها را از قبل فراهم می‌کردیم، تحریم‌ها به همان میزان نیز اثر منفی را به جای نمی‌گذاشت.
مقام معظم رهبری تاکید کردند: توانستیم پابه‌پای تحریم دشمن در جهت مثبت جلو برویم.
ایشان یادآور شدند: یک قلم پیشرفت‌؛ پیشرفت‌های بزرگ علمی در طول سال 91 است. جوانان ما ماهواره ناهید به فضا فرستادند. کاوشگر پیشگام با موجود زنده به فضا فرستادند. جنگنده فوق پیشرفته ساختند. اهمیت این‌ها به قدری است که برای هر کدام از آن‌ها جا دارد ملت ابراز خشنودی کند و برایش جشنواره دست کنند، اما تبلیغات و خبررسانی کامل نیست.
ایشان ادامه دادند: وقتی موجود زنده به فضا فرستاده شد و سالم برگشت، آن‌قدر برای دشمنان و ناظران بین‌المللی تعجب‌آور بود که اول انکار می‌کردند و بعد دیدند که چاره‌ای نیست و حقایق روشن را مشاهده کردند.
به گزارش ایسنا رهبر معظم انقلاب اسلامی در ادامه بیانات‌شان در مشهد افزودند: در حوزه سلامت و مهندسی پزشکی که سلامت مردم است، پیشرفت‌های بسیاری صورت گرفته است. در حوزه زیست فناوری، مقام اول را در منطقه به دست آورده‌ایم. کارهای برجسته‌ای انجام شده است. اقلام متعدد دارویی تولید شد و این‌ها در همان سالی اتفاق افتاد که بر ملت ما سخت گرفتند.
ایشان ادامه دادند: در نانو فناوری رتبه اول را در منطقه پیدا کرده‌ایم. در چندین حوزه علمی مهم، مقام اول را در منطقه کسب کرده‌ایم. در انتشار مقاله، سهم کشور از تولید علم و مسابقات علمی و فناوری رشد داشته‌ایم. تعداد دانشجو در سال 91، 25 برابر اول انقلاب است. این‌ها پیشرفت‌های عظیمی است. در حوزه‌های آب، محیط زیست، انرژی‌های نو و انرژی هسته‌یی کشور پیشرفت کرده است و این در همان سالی است که دشمنان تلاش کردند ملت ما را محدود کنند.
ایشان فرمودند: حوادث سال 91 درس بزرگی به ما می‌دهد. یک ملت زنده از فشار دشمنان هرگز به زانو درنخواهد آمد. برای ملت آن‌چه مهم است، تکیه بر استعداد درونی خود و تکیه و توکل به خداوند و عدم تکیه به دشمنان است. سال 91، میدان رزمایش و تمرین بود. فلج نشدیم، توانستیم برجستگی‌هایی را از خودمان نشان دهیم و ضعف‌های خودمان را هم شناختیم.
ایشان خاطرنشان کردند: خاصیت رزمایش همین است که هم قوت خود را بشناسیم. هم ضعف‌های خودمان را بشناسیم و برطرف کنیم.
رهبر معظم انقلاب با اشاره به ضعف‌های اقتصادی کشور، وابستگی به نفت، بی‌اعتنایی به سیاست‌های کلان اقتصادی را از اشکالات اقتصادی دانسته و فرمودند: سیاست روزمره و تصمیم‌گیری‌های روز به روز مناسب نیست. مسوولان امروز و مسوولانی که در آینده بعد از انتخابات خواهند آمد، توجه داشته باشند که کشور باید سیاست اقتصادی مدون داشته باشد. بنیه کشور قوی است و وقتی بنیه قوی باشد، تاثیر خصمانه دشمنان به حداقل می‌رسد.
ایشان تصریح کردند: اگر مسوولان کشور با تدبیر کار کنند، مدیران با هم کار کنند و با تدبیر عمل کنند، می‌توانیم از هر تهدید، یک فرصت بسازیم. همچنان که در سال 91 از تهدیدها، فرصت ساختیم.
ایشان با تاکید بر این‌که «اقتصاد» مساله مهم کشور است، در عین حال فرمودند: با این وجود اقتصاد تنها مساله کشور نیست. امنیت کشور مهم است، سلامت مردم مهم است، پیشرفت علمی، اساس و زیربنای کار است. استقلال کشور مهم است، نفوذ و اقتدار منطقه‌ای، پشتوانه استقلال کشور است و ما در همه این‌ها پیشرفت داشته‌ایم.
رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کردند: ملت ایران ثابت کرده است که خلاف آن‌چه که آمریکا معتقد است و می‌خواهد اثبات کند که باید برای زندگی خوب، زیر سایه آمریکا بود، این حرف‌ها دروغ است

مطالب مشابه:
 • دانلود فيلم آرگو و بازيگران فيلم آرگو
 • جدیدترین اظهارات هاشمي رفسنجاني انتخابات ریاست جمهوری 92 ایران
 • حمله به ایران 2012
 • درباره بازگشت رکود منطقه یورو
 • بازی های رایانه ای آنلاين ساماندهی شد
 • تگ ها: رهبر انقلاب اسلامی ایران, خامنه ای موضوعات: سرگرمی - عمومی

  دانلود اهنگ ساقیا از ساسی

  دانلود آهنگ جدید امیر تتلو نرگس

  دانلود آهنگ جدید و موزیک زیبای سیاوش قمیشی گلی جان

  توهین امیر تتلو به شادمهر عقیلی که چرا آهنگ عربی را کاور کرد

  دانلود آهنگ جدید مینا از محسن چاوشی

  دانلود آهنگ جدید محسن یگانه باز هم بخند

  کد آهنگ پیشواز همراه اول منتخب هنرمندان به سبک آوای انتظار طوفان

  عکس های جدید و بسیار قشنگ خاطره اسدی بازیگر

  کد اهنگ پیشواز ایرانسل بابک جهانبخش کل آهنگها و آلبوم ها

  کد آهنگ پیشواز ایرانسل ترکی و آذری گلچین شده توسط ایرانسلی ها

  Doodles

  Doodles، تغییرات جالب، شگفت‌انگیز و برخی اوقات خودجوشی هستند که برای یادبود تعطیلات، سالگردها و زندگی هنرمندان پیشگامان و دانشمندان معروف، در شکل ظاهری آرم Google ایجاد می​شوند.

  مشاهده همه sitemap

  February 18, 2018, Sunday pm

  ما را در +Google دنبال کنید

  عكس هاي جشن آخرین روز دنیا در ترکیه

  عكس هاي جشن آخرین روز دنیا در ترکیه

  بازي آنلاين فلش پارك كردن ماشين ها 2 جديد ايراني

  بازي آنلاين فلش پارك كردن ماشين ها 2 جديد ايراني

  اس ام اس هاي جدید عاشقانه مهر 1392

  اس ام اس هاي جدید عاشقانه مهر 1392

  عصبانیم و لجباز

  عصبانیم و لجباز

  تاریخچه دربی استقلال پرسپولیس تهران 92

  تاریخچه دربی استقلال پرسپولیس تهران 92

  كد آهنگ پيشواز ايرانسل گروه سون هفت براي ايرانسلي ها

  كد آهنگ پيشواز ايرانسل گروه سون هفت براي ايرانسلي ها

  سایت وبگذر هک شد

  سایت وبگذر هک شد

  درمان برای دلشوره و اضطراب و استرس و نگرانی

  درمان برای دلشوره و اضطراب و استرس و نگرانی

  آموزش آهنگسازی و تنظیم با کامپیوتر با fl studio بصورت حرفه ای

  آموزش آهنگسازی و تنظیم با کامپیوتر با fl studio بصورت حرفه ای

  آوای انتظار همراه اول محسن یگانه آلبوم حباب

  آوای انتظار همراه اول محسن یگانه آلبوم حباب

  رابطه جنسی دختر پسر در مجردی و دوستی ها خطرناک است

  رابطه جنسی دختر پسر در مجردی و دوستی ها خطرناک است

  جوک خنده دار جدید بی ادبی و خفن ناز نازی خرداد 92 داغ داغ 2013

  جوک خنده دار جدید بی ادبی و خفن ناز نازی خرداد 92 داغ داغ 2013

  خرید اینترنتی اسپیکر فلش خور همراه کوکاکولا شارژی

  خرید اینترنتی اسپیکر فلش خور همراه کوکاکولا شارژی

  مدنا و ترفند هاي صدا و خوانندگي

  مدنا و ترفند هاي صدا و خوانندگي

  بالاترین سرعت اینترنت در جهان دنيا و ايران

  بالاترین سرعت اینترنت در جهان دنيا و ايران

  دانلود کلیپ خنده دار ایرانی جدید تقلید صدای علی دایی توسط مجری

  دانلود کلیپ خنده دار ایرانی جدید تقلید صدای علی دایی توسط مجری

  ترول جدید خنده دار سری اول سئو سایت عکس

  ترول جدید خنده دار سری اول سئو سایت عکس

  فیلم سگ های پوشالی با بازی فرزاد فرزین به کارگردانی رضا توکلی

  فیلم سگ های پوشالی با بازی فرزاد فرزین به کارگردانی رضا توکلی

  دانلود فيلم همبازي

  دانلود فيلم همبازي

  سریال دکستر فصل هشتم فصل آخر است

  سریال دکستر فصل هشتم فصل آخر است

  مصاحبه با یاس درباره زندگی اش جديد

  مصاحبه با یاس درباره زندگی اش جديد

  سیگار پشت سیگار هی سیگار پشت سیگار مضرات سیگار کشیدن

  سیگار پشت سیگار هی سیگار پشت سیگار مضرات سیگار کشیدن

  جمیل جدید گوگل 2013

  جمیل جدید گوگل 2013

  دانلود فيلم دوباره با هم با بازي حمید فرخ‌نژاد

  دانلود فيلم دوباره با هم با بازي حمید فرخ‌نژاد

  عکس های جدید مدل ابرو سال 92 مدل ابرو دخترانه جدید

  عکس های جدید مدل ابرو سال 92 مدل ابرو دخترانه جدید

  دانلود فیلم پهپاد آمریکايي جاسوسی شکار شده در خليج فارس

  دانلود فیلم پهپاد آمریکايي جاسوسی شکار شده در خليج فارس

  زشت ترین مرد دنیا و جهان زشت ترين انسانهاي روي زمين

  زشت ترین مرد دنیا و جهان زشت ترين انسانهاي روي زمين

  پسر خوشگل من چش شده امشب

  پسر خوشگل من چش شده امشب

  عكس کاریکاتور بهاره رهنما

  عكس کاریکاتور بهاره رهنما

  بيوگرافي جاستین بیبر و زندگي نامه جاستین بیبر 2013

  بيوگرافي جاستین بیبر و زندگي نامه جاستین بیبر 2013

  سریال شمیم عشق ترکی و عکسهای حوا بیرجه آکالای سریال شمیم عشق

  سریال شمیم عشق ترکی و عکسهای حوا بیرجه آکالای سریال شمیم عشق

  جمله های انتخاباتی 92 و سخنان رهبری در مورد انتخابات

  جمله های انتخاباتی 92 و سخنان رهبری در مورد انتخابات

  دانلود آهنگ جدید ابی و شادمهر همین خوبه

  دانلود آهنگ جدید ابی و شادمهر همین خوبه

  محمدرضا گلزار در امريكا عکس

  محمدرضا گلزار در امريكا عکس

  آموزش زبان انگلیسی با 100 فعل پركاربرد

  آموزش زبان انگلیسی با 100 فعل پركاربرد

  شعر عاشقانه جدید و زیبا و کوتاه فروردین 92 اسیرم تو این تنهایی ها

  شعر عاشقانه جدید و زیبا و کوتاه فروردین 92 اسیرم تو این تنهایی ها

  درباره بازگشت رکود منطقه یورو

  درباره بازگشت رکود منطقه یورو

  آموزش تمرکز حواس

  آموزش تمرکز حواس

  تاريخچه تار

  تاريخچه تار

  دانلود فيلم یک خانواده محترم ویکیپدیا

  دانلود فيلم یک خانواده محترم ویکیپدیا

  خرید اینترنتی خودکار نامرئی تقلب خودکار جادویی محو شونده برای تقلب در امتحان فیلم

  خرید اینترنتی خودکار نامرئی تقلب خودکار جادویی محو شونده برای تقلب در امتحان فیلم

  مسواک زدن قبل یا بعد از صبحانه

  مسواک زدن قبل یا بعد از صبحانه

  درمان و علت خونریزی قاعدگی طولانی

  درمان و علت خونریزی قاعدگی طولانی

  بازی آنلاین فلش مسابقه ای ماشین سواری حرفه ای رالی

  بازی آنلاین فلش مسابقه ای ماشین سواری حرفه ای رالی

  اس ام اس بهانه گیری رفتن و جدایی 92

  اس ام اس بهانه گیری رفتن و جدایی 92

  داستان کوتاه بچه گی من با لبخند تلخ کودکانه

  داستان کوتاه بچه گی من با لبخند تلخ کودکانه

  تهران موزیک آلوده ترین و مبتذل ترین سایت ایرانی

  تهران موزیک آلوده ترین و مبتذل ترین سایت ایرانی

  عکس ايلونا رويس پیر ترین و با نمک ترین مانکن دنیا

  عکس ايلونا رويس پیر ترین و با نمک ترین مانکن دنیا

  دختر نوجوان ایرانی چه فكر ميكند و در ذهن فكر دختران نوجوان چه می گذرد عكس

  دختر نوجوان ایرانی چه فكر ميكند و در ذهن فكر دختران نوجوان چه می گذرد عكس

  داروی جدید برای درمان سکته قلبی از شیر بز

  داروی جدید برای درمان سکته قلبی از شیر بز

  عکس دختر پارکور باز در پارک دانشجو

  عکس دختر پارکور باز در پارک دانشجو

  دانلود فيلم من مادر هستم

  دانلود فيلم من مادر هستم

  بازی های رایانه ای آنلاين ساماندهی شد

  بازی های رایانه ای آنلاين ساماندهی شد

  از بین بردن جای جوش صورت درمان جای جوش های قرمز و تیره صورت

  از بین بردن جای جوش صورت درمان جای جوش های قرمز و تیره صورت

  دانلود آهنگ جدید سعید شهروز تیتراژ برنامه شهر باران ویژه برنامه افطار رمضان 92

  دانلود آهنگ جدید سعید شهروز تیتراژ برنامه شهر باران ویژه برنامه افطار رمضان 92

  عکس زیر گوگل پرچم آمریکا نشان دهنده روز یاد بود memorial day 2013 چیست

  عکس زیر گوگل پرچم آمریکا نشان دهنده روز یاد بود memorial day 2013 چیست

  مسجد حضرت فاطمه زهرا و وهابیون

  مسجد حضرت فاطمه زهرا و وهابیون

  دانلود آهنگ جدید مهدی یراحی تیتراژ ماه عسل 92 ویژه برنامه افطار شبکه سه

  دانلود آهنگ جدید مهدی یراحی تیتراژ ماه عسل 92 ویژه برنامه افطار شبکه سه

  بیماریهای آلت تناسلی مردان و درمان ها و پیشگیری ها

  بیماریهای آلت تناسلی مردان و درمان ها و پیشگیری ها

  اس ام اس عاشقانه جدید رفتن عشق و دوست 92 داری میری حواست نیست

  اس ام اس عاشقانه جدید رفتن عشق و دوست 92 داری میری حواست نیست

  دانلود نرم افزار كامپيوتر رايگان دیکشنری فارسی به انگلیسی برای کامپیوتر

  دانلود نرم افزار كامپيوتر رايگان دیکشنری فارسی به انگلیسی برای کامپیوتر

  دانلود فيلم ايراني آدم آهنی

  دانلود فيلم ايراني آدم آهنی

  طوفان نوح و بازتاب آن در عالم storm Noah

  طوفان نوح و بازتاب آن در عالم storm Noah

  اس ام اس نگرانی برای دوست و نگران شدن از آینده اردیبهشت 92

  اس ام اس نگرانی برای دوست و نگران شدن از آینده اردیبهشت 92

  فناوری برای تأثیر اجتماعی

  برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید: star0028@